MaciekZ

Gdy szukasz kompana do gry... ... to najpierw załóż wątek o sobie :)
Regulamin forum
Uprasza się o podawanie prawdziwej lokalizacji, oczywiście bez szczegółów, ale pozwalającej na sensowne przybliżenie geograficzne, np. okolice Poznania.
MaciekZ

MaciekZ

Post autor: MaciekZ »

Celowo nie podaje jakie okolice, bo z racji profesji, sam nie wiem, gdzie bede przebywal w najblizszej przyszlosci :-)
Na chwile obecna przyjmijmy, ze [okolice Tampa Bay], a w niedalekiej przyszlosci [Warszawa i okolice] :-)

Posiadane armie do Warmastera, kazda na niezdrowo ponad 2000 punktow:
High Elves
Dwarfs
Empire
Orcs&Goblins
Chaos Warriors

Do tego 3 startery do Battle of Five Armies, z dodatkami oraz co nieco do Warmaster: Ancients (Sassanid)

Wlasny stol: na chwile obecna TAK, w niedalekiej przyszlosci nie bardzo
Tereny: tak, w sporej ilosci

A gdyby ktos pytal, to wsrod innych grzechow rowniez:
- ponad 400 tytulow planszowek wszelakich (...jestem MaciekZ i jestem uzalezniony od planszowek, bitewniakow i Kickstartera...)
- 6 armii do Warmachine/Hordes na kazde punkty (Scyrrah, Menoth, Khador, Circle, Trollbloods, Gatormen)
- niemal wszystko do Wood Elves kiedykolwiek wydane (preferuje WFB, im starsze tym lepiej, mam niestrawnosc przy AoS), "male" co nieco do High Elves, Dwarfs i Goblins
- do starszych edycji WH40K: Eldar, Thousand Sons; do nowej edycji WH40K: Space Marines Primaris, Death Guard
- sporo Niemcow do Flames of War
- Niemcy do Bolt Action
- Korona do Ogniem i Mieczem

Wiecej grzechow nie chce pamietac :-P

Awatar użytkownika
Eljot

Re: MaciekZ

Post autor: Eljot »

A ta wspomniana niedaleka przyszłość to kiedy... i na jak długo ;)
Leśny grabarz - poziom 2

MaciekZ

Re: MaciekZ

Post autor: MaciekZ »

Poki co, ta niedaleka przyszlosc to wakacje letnie 2020, czyli pierwszy tydzien sierpnia :-)
No chyba, ze ten wirus od korony sie uprze i plany wszelakie pomiesza ;-)

ODPOWIEDZ